Піч для опалення Буржуйка

Чорна п’ятниця протягом 7 тижнів!

Знижка 30% на всі печі з 24 листопада 2023 р. до 11 січня 2024 р.!

Що таке буржуйка

Буржуйка – це піч з металу, що використовується для опалення приміщень, а також для приготування їжі.
Матеріалом як самої такої печі, так і її димоходу, є метал. Тому буржуйці властива теплова безінерційність. Це означає, що нагрівання приміщення починається з моменту розпалювання такої печі, однак після того, як топка закінчується, в приміщенні майже відразу стає холодніше.

Буржуйка відрізняється простотою застосування, багатофункціональністю та зручністю при перевезенні, що й зумовило її популярність.

Сьогодні буржуйка через її безперечні переваги щодо інших видів печей не вийшла з ужитку остаточно та використовується в гаражах, в побутових приміщеннях і на дачах.

Пропонуємо універсальну модель буржуйки

Розміри:
Висота- 750 мм;
Ширина – 400 мм

Вартість – 155 €

Піч для бані на дровах Буржуйка
Піч для бані на дровах Буржуйка

Що варто знати про буржуйку

Головний аргумент на користь буржуйки пов’язаний з високою швидкістю обігріву приміщення. Це найбільш важливо в тих приміщеннях, де потрібне забезпечення обігріву на короткий час, приміром, на час перебування всередині гаража.

При безперечних перевагах у буржуйки є значний мінус – підвищена пожежна небезпека. Тому там, де встановлюється піч цього типу, потрібно обов’язково вжити заходів забезпечення безпеки. Зокрема, необхідно розмістити первинні засоби для гасіння пожежі, віддалити від печі матеріали та речовини, що відносяться до легкозаймистих.

Виготовляємо на замовлення будь-яку буржуйку за розмірами замовника!

Залишилися питання?

ВІДГУКИ І ВІДПОВІДІ НА БУДЬ ЯКІ ПИТАННЯ МОЖНА ОТРИМАТИ НА ФОРУМІ

Консультації по телефону

WordPress PopUp Plugin